WTOREK I PIĄTKOWY TURNIEJ

WTOREK

Mecz z CHKS 2007, zbióra godz. 16:00-17:30, Kosynierów Gdyńskich. 9x9: Kuczyński, Makowski, Kerre, Mroziński, Tomaszewski, Zieliński, Gierach, Wódka, Piestrzyński, Łuczak, Matyjasik, Skrydalewicz, Marcinkowski, Kołodziejczyk, Dukat, Florczak, Pacyna (jeżeli ktoś nie może lub się spóźni, proszę o informację).
Pozostali - TRENING godz. 18:30, Łodzianka.
PIĄTKOWY TURNIEJ NA CHKS
Gramy na dwie drużyny. Powołani są wszyscy trenujący: Kuczyński, Kerre, Makowski, Tomaszewski, Marczewski, Mroziński, Matyjasik, Zieliński, Gierach, Dukat, Piestrzyński, Pacyna, Marcinkowski, Łuczak, Skrydalewicz, Florczak, Kołodziejczyk, Wódka, Namieciński, Dybisiak, Pietrzykowski, Żeleszkiewicz, Zawadzki, Hazelmajer, Garncarek. Plus ewentualnie osoby, które nie pojawiały się ostatnio, a regularnie będą trenowały w tym tygodniu. Jeżeli któraś z ww. osób nie może, proszę o natychmiastową informację, bo ma to wpływ na liczbę obiadów, które zamówię.