OBÓZ, TRENINGI I MECZE

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami obóz letni odbędzie się w dn. 30.06.- 09.07, Międzychód, zaliczka będąca deklaracją uczestnictwa do 15 maja - 300 zł.

Wtorek, Łodzianka, godz. 18:00 - 20:00,
Środa - Potokowa, 17:00: Kuczyński, Garncarek, Kerre, Piestrzyński, Wódka, Gierach, Marcinkowski, Pacyna, Zieliński, Łuczak, Matyjasik, Dukat, Skrydalewicz, Florczak, Kołodziejczyk, Żeleszkiewicz, Marczewski, Dybisiak.

Czwartek, Skierniewice, ul. Działkowa 10, 17:45, zbiórka na miejscu, skład: Garncarek, Namieciński, Florczak, Dybisiak, Pietrzykowski, Matyjasik, Dukat, Łuczak, Pacyna, Kołodziejczyk, Marcinkowski, Marczewski, Zawadzki, Żeleszkiewicz, Hazelmajer, Skrydalewicz. Stroje ziny, ochraniacze.

Wtorek, Łodzianka, godz. 18:00 - 20:00,

Sobota, Łodzianka, mecz z Pelikanem, zbiórka godz. 12:45. Skład po czwartkowym meczu.

Niedziela, zbiórka na CHKS, godz. 9:30: Kuczyński, Makowski, Kerre, Mroziński, Tomaszewski, Zieliński, Gierach, Wódka, Piestrzyński, Pacyna, Marcinkowski i osoby dowołane.