OBÓZ - OSTATNIE GODZINY

Wielkimi krokami zbliża się koniec naszego zgrupowania. W największym skrócie opiszemy co za nami. Na wstępie przeprowadziliśmy test wytrzymałości. Oczywiście nie jest to kluczowa sprawa na tym etapie nauczania i test miał bardziej charakter ciekawostki i służył urozmaiceniu zajęć, bo forma była dość atrakcyjna. Najlepiej wypadł Igor. Zwykle dzień rozpoczynaliśmy od rozruchów, podczas których wykonywaliśmy przede wszystkim ćwiczenia poprawiające czucie piłki. Poza godzinami treningów w hali i na zewnątrz, zagraliśmy również kilka wartościowych meczów. Naszym pierwszym przeciwnikiem był GKS Katowice. Pomimo początkowego prowadzenia, przegraliśmy 9-5. W spotkaniu testowaliśmy nowe ustawienie. Uczyliśmy się podstawowych zachowań na poszczególnych pozycjach i mimo wielu nieporozumień będziemy dalej próbowali grać w niektórych fragmentach meczów tym ustawieniem, ponieważ daje ono dużo nowych możliwości. Bramki zdobyli Wiktor Zieliński 3 i Wojtek 2, który tego dnia zagrał najlepiej w naszej drużynie raz po raz inicjując akcje na swojej stronie boiska. W następnym meczu pokonaliśmy 10-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie rocznik 2007, prowadząc od początku meczu. Bramki zdobywali - Mikołaj 3, Wiktor Kłys 2, Wojtek 2, Szymon, Nikodem i Denis (piękny strzał z rzutu wolnego). Mecz został rozegrany w czwartek po południu, a już w piątek rano zagraliśmy z Team Gliwice. W meczu w znacznie większym wymiarze czasu zagrały osoby, które wcześniej grały krócej i długimi fragmentami odważnie brały grę na siebie. Do przerwy remisujemy 2-2, jednak w drugiej połowie skuteczniejsi już byli rywale i ostatecznie wygrali 7-3. Bramki zdobywali m.in. Maks i Wojtek. W sobotę w drodze powrotnej zmierzymy się w Oleśnicy z tamtejszą Akademią Pogoni. Do Łodzi planujemy powrót ok. godz. 17. Pozdrawiamy.